Nissan e-NV200 ehk elektrikaubik proovinumbris

 

IMG_0869Erinevus rikastab ja mitmekesisus nikastab! Nissan Nordicu Eesti harukontorisse jõudis elektrikaubiku proovipartiist üks sõiduk, millega mul lahkelt paluti mõned kiiremad ringid teha.

IMG_0846Pirukakärud ja väikekaubikud ei ole just minu tassike teed, aga elektriline NV200 kõlab nagu hea masin linnas töötavale ja tehnikat vedavale produtsendile. Näiteks. Või lillemüüjale. Või MuPo trammikontolöride ülemusele- sõidad kongiga ette, laod jänesed taha ja lased linna piiril lahti.
Elektrikas on vaikne, liigutab end kiirelt edasi (kongis polnud küll ühtegi Amway pakikest, tõsi) ja väljavaade (kõrge isteasend kandilises kingakarbis) ning pöörderaadius on suhteliselt fenomenaalsed. Halvast harjumusest, tee asemel kilometraaži jõllitada, olen tänu i3-le õnneks lahti.
Linnast natukenegi välja liikudes tulevad muidugi kõhklused ja kahtlused. Maanteel lased särtsu surtsti! miinusesse ja otsi siis neid laadimisauke. Isegi, kui augud, kuhu pista, on olemas, võtab see kõik aega. Kui Leafi puhul oli lihtne- jood kohvi ja teed tööd, siis olles lillemüüja või kuller, on aja peale Amway pakikese või hommikusele naisele üleeilaste lillede kohale toimetamine nagu lugedaIMG_0873 võib- aja peale. Ja mitte “kuni aku laetud saan.” Tasub planeerida ja mitte üle kaheksakümne kõrvetada; õnneks on “B(rake)” käik ja regeneratiivne pidurdussüsteem, mille tulemusena toimub akude tagasilaadimine 35% efektiivsemalt, täitsa tugevad tegijad. Inimene harjub kõigega. Isegi keskkonnasäästuga. Seega, saame näha, mitu e-NV200 sügiseks (novembrist saab KredExi toetusprogramm hiljemalt otsa) Tallinna tänavatel vurab. MuPo võiks küll mõelda. Kahe euroga sada kilomeetrit ära sõita, linnas ilmselt tubli tagasilaadimise tulemusena tsipa odavamgi.

Kokkuvõttes- täitsa teistmoodi, lahe kogemus. Elektrikaubik-check! Proovinumbris masin- check! Tehke järele või ostke endale 😛

*Pildistamise ajal istus roolis esmasündinu.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s