Mercedese C klass: cognosce te ipsum

Mercedese C klass: on ju täitsa kenakene...

Argo kirjutas C-klassist whatcar.ee-s ja see oli kaasakiskuv lugu. Igatahes tekkis minus huvi, järele vaadata, mis masinaga on tegu. Mitte väga kaua aega tagasi käisin ju CLAga teel lamamas ja sain loo lõpetuseks lõuksi.

IMG_2591Seekord võtsime rahulikult ja võtsime suuna Võrru, täpsemalt Kubijale; pilte tehes veelgi täpsemalt Võru-Kubija terviserajale. Päikeseloojang, suurepärane kevadilm, puhas lust! Jah, C-klass tõmbas pilke, seistes muude neljarattaliste läikivas rivis, spa-hotelli ees.

Jah, C-klass tõmbas pilke ka tänaval, kui me puhast lusti sõitsime. Ta tõmbas pilke ka kohaliku kaubanduskeskuse parklas; isegi nii, et noorukid ronisid seitsmekesi oma elu näinud Audi 100st välja ja kogunesid C-d lähemalt uudistama; teadmata, et ma sealsamas, keskuse uksel kullipilguga nende tegutsemist jälgin. Seltskond uudistajaid olid muidugi heatahtlikud, urisesid tunnustavalt ja üks tihkas isegi kapotile koputada; ja kaks tegid pilti. Ja C ongi tõeliselt elegantse olemisega autokene, eks ole.

Ainult et. Võrolise kakspäevaku jooksul sain ma taas iseendaIMG_2636 kohta midagi teada (see seisab otsesõnu ka pealkirjas); ja oskan sellele nüüd ehk “näpu peale panna”. Minus puudub vajalik kogus elegantsi, väljapeetust, konservatiivsust, mis teeks C-klassiga sõitmise ehk nauditavaks.

Ma tahan rokki ja rolli; ja isegi kui see on AMG, siis on kuklas alati tiksumas teadmine, et see kõik on mõeldud väga korralikele inimestele, kes armastavad luksust ja vahete-vahel mõõdukalt gaasi anda. No et…igavlevad pisut, ja siis mõtlevad, et teeks midagi pöörast… ja annavad gaasi. Jõrrr võimidagi.

IMG_2625Pildid tulid sel loojangusel õhtul üsna tiba-tobad, ehkki me jäime pisut hilja peale ja ma kohmerdasin tükk aega oma objektiivide ja kerede ja muude vidinatega ning avastasin muuhulgas oma õuduseks, et olen kogu oma räpakuses Canoni kerele korraliku vopsu andnud, nii, et pentapeegel on paigast läinud.

Pildiotsijaga koostöö igatahes on tugevalt häiritud. Mida teeb mina säärasel puhul? Loomulikult surfab fotokaupluse saidil mõnda aega; ja leiab, et ongi aeg soetada “kiirem” kere ja rida puuduolevaid objektiive. (Rokkiv) harakas minus ei ole kuskile kadunud, olenemata keskkonnahariduse ääretust basseinist, milles ma enamasti töö ajal viibin.

IMG_2633See sissekanne siin ongi rohkem meenutus ühest toredast päikeseloojangust, ühe elegantse ja väljapeetud sõidukiga, mis, olenemata oma esimesest- hetkest- alates- kättesobimisest ei ole siiski päris minu tassike teed. Perfektsionistide pärusmaa, nii näib.

 

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s