Genf 2014: Jeep Renegade, kõva kandidaat autode kolevõistlusele.

Vaatan ja tunnen, kuidas kurbus und ahastus poevad põue- Jeep teeb seda jälle. Compass, kuku taldrikusse (uus põlvkond sai päästetud, nõus!). Jeebster, ära vaevu taldrikut otsima, kõik juba kukkusid. Üheksakäigulise automaadiga ajaloo prügikasti.

Kui kukkumiseks läks,võtke itaallased ka kaasa, sest ma kahtlustan, et see käopoeg on nende disainerite kehvade füüsika- ja matemaatikahinnete tulemus. Või siis on tegu järjekordse bipolaarsuse ilminguga- vihjates  Chrysler-Lancia-..siiski võibla Chrysler, sest Lancia ja Voyager tegelt ei kõla nii hästi…-märgivahetuse paanikale (Chryslerist sai Lancia, aga uusi mudeleid pole tänaseni ühtegi näha olnud ja kes seni Chryslerit ostsid, neile on väga raske selgeks teha, et ainus uuendus, mida te ostate, on Lancia märk) ja kukkus välja nii, et pidi tulema Jeep Jeebster… aga viimasel hetkel otsustati, et ei, see on hoopis Renegade!

Fiat 500L, millega jeebster (sorri, Renegade!) põhja jagab, on selle kõrval tõesti ilus auto. Odavam ilmselt ka. “Renegade” tähendab “hülgaja”- ilmselgelt on siin viide sellele, et Jeebi fännidel on aeg hakata marki vahetama. Või siis usuvad itaallased, et põhikonkurendid Nissan Juke, Opel Mokka/ Chevy Trax- ja ka 500L nende oma maja teiselt liinilt- saavad pelgast jeebibeebi vaatamisest südari ja kukutavad oma müüginumbrid saapasäärde?! Õrrmaivõi.

… ma nii, mõttemängu korras tahaks teada, kes on selle lapse vanemad. Hurricane? Panda? Is it yours?!

Advertisements

One thought on “Genf 2014: Jeep Renegade, kõva kandidaat autode kolevõistlusele.

  1. Pingback: Jeep Renegade: tuliste fännide nõudmisel osa juttu suhu tagasi | emapidur

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s