Viisakas vabandus vahepealse vaikimise pärast ja mitu märksõna

IMG_2447Olen ajanappusel oma lood lasknud otse whatcar.ee rubriiki. Autodega asjatamine ja nendest kirjutamine hammustab järjest suurema tüki mu igapäeva (töö)elust, harrastusest on saamas sissetulekuallikas- aga nagu teada, ma ju kirjutan suure rõõmuga ja elan stiilis “igal hommikul algab maailm uuesti.” Lisaks on põhitöö, televisioon ja (keskkonnaaja)kirjandus, rida projekte ja korraldamisi; ja nii on kevad ja suvi kadunud nagu lühike unenägu, puhkuseta, hingetõmbeta. Et sellepärast siis, palun võetagu vastu mu vabandused…

Luban, et panen aegamööda üles kõik oma vahepealsed kohtumised autodega ning ehk jõuan blogida ka asjust, mis online ei ilmu, teha väikeseid kõrvalpõikeid tulevikutehnoloogiatesse võimidagi. Eks me näe.

Nüüd siis mõned märksõnad, mida oodata: GT86 (äge!), B-Max (ärge mulle enam valage), Mazda6 (millal Mazda nii isaseks muutus?!), Cadillac SRX ja ATS (“rehepapi rahvusauto”- kus rehepapp tähistab nutikat, isemõtlevat ja omanäolist eestlast, eks), Golf, Golf GTI, Leon, Octavia, V40CC, Sportage, Venga (go on!), Carens, Cascada (iuuuu, kui mõnus masin!) jne. jne.

Olen tasapisi tutvunud meie esinduste müügiosakondadega ja tean juba, kuhu lähen suure rõõmuga ja kuhu astun tagasihoidlikult sisse, libistades end mööda seinaääri; või siis- seistes minutite kaupa keset müügisaali, ilma, et keegi mind märkaks. Ka sellest saab tasapisi üks üsna isiklik, kogemusepõhine ülevaade-pingerida. Laksust võin soovitada Viking Motorsit, täiesti uskumatult lahedad ja oma tööd tundvad/armastavad inimesed on seal!

Tegelikult saab selle blogi sisu siit, loodetavalt üsna pea, ümber tõstetud ühte, “päris” pessa- aga kõigest järjekorras.

Autosse istudes sättige peatugi paika, timmige turvavöö, pedaalid, rool, tool, eemaldage salongist lahtised asjad, vaadake, et kallid kaassõitjad oleksid ka õigesti ja turvaliselt kinnitatud ning ärge kaotage suvekuumuses pead 🙂 Mul oleks see peaaegu et õnneks läinud, omaenese rumalusest. Turvalist sõitu, järgmiste kohtumisteni!

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s