Honda CR-V. Auto, mis mõtleb ise. Peaaegu.

Nädalavahetusel oli MM tegijate ja osalejate käsutuses rubiinpunane CR-V 2,0 AT Executive mudel. Kirjutan peagi pikemalt, millised muljed ja emotsioonid meie testsõitjaid valdasid.

Pilt internetistEsmamuljed on vastakad, enim tekitas vastuolulisi tundeid 2 l bensiinimootor, mis veab järgi ligi 2-tonnist keret. Suurepärase hinnangu said nii parkimisassistent, iselülituvad kaugtuled, juhi töökoht ja vidinate paigutus; vähem meeldis igav väliskuju. Ja ikka see mootori tuimus…

“Varustus on puhas ulme, aga mootor jääb tuimaks,” ütles üks meie testijatest.

“Kõik on bro, aga see väljanägemine, varustus vs. mõtlik mootor tekitavad tunde, et mängitakse välisele efektile; selline Wannabe- auto,” oli teine otsekohene.

“Naisele ostaksin sellise auto küll; kui ma saaksin ta muidugi nõusse endale lube tegema eelnevalt,” kõlas kolmas arvamus.

“UFO. Väga lahe UFO, nahkistmed sobivad lastele, saavad vabalt jäätist süüa. Ja see tagaistmete kokkulappimise süsteem on geniaalne,” arvas autoga sõitnud pereema.

“Üldmulje on hea, aga iseloomutu,” ütles suure kogemusega sõitja.

“Ma olen aastaid sõitnud ja fännanud CR-V-d, aga kahjuks pidin diislile üle minema, sest rahakott ei kannatanud seda janu kinni maksta. Ostsin Fordi.”

Tänan Annely’d Honda Balticust, kes meile kogu selle lusti ja rõõmu võimaldas; tehes seda nii operatiivselt, et ei jõudnud veel silmagi pilgutada, kui auto oli a)võtteplatsil b)meeskonnale proovisõiduks usaldatud. Äge!

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s